2024 m. birželio 13 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Kultūros renginiai

*print*

2024-06-11Vilniuje - dokumentinių filmų programa „Films4Transparency“

Birželio 18–21 d. Vilniuje vyks 21-oji tarptautinė antikorupcijos konferencija, didžiausias ir svarbiausias skaidrumo forumas pasaulyje. Į renginį atvyks valstybių lyderiai, kovos su korupcija ekspertai, praktikai, akademinė bendruomenė iš daugiau nei 140 pasaulio valstybių. Forumą lydi dokumentinių filmų programa „Films4Transparency“, sudaryta pagal svarbiausias renginio temas. Filmų, kurie bus rodomi tik „Skalvijoje.

2024-06-04Kviečiame dalyvauti iššūkyje „Vasara su knyga“

Drauge su vasara prasideda ir skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“. Varžytuvės vyks 2024 m. birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d. visoje Lietuvoje, jas rengia Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Vilniaus, Kauno apskričių viešosios bibliotekos bei Lietuvos audiosensorinė biblioteka drauge su Lietuvos savivaldybių viešosiomis bibliotekomis bei LR kultūros ministerija.

2024-06-04Mokslinė - praktinė konferencija „Politinė kultūra ir Kultūros kongresų pamokos”

2024 m. birželio 12 d. Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Profesinio tobulinimo institutas, Lietuvos kultūros kongresas su LR Seimo Kultūros komitetu ir kitais socialiniais partneriais organizuoja mokslinę - praktinę konferenciją „Politinė kultūra ir Kultūros kongresų pamokos”. 9.00- 9.30 – Spaudos konferencija. Respublikos Seimo Spaudos konferencija (II rūmai). Prof. dr. Vytautas Juozapaitis, dr. Arvydas Juozaitis, Prof. Dr. Giedrė Kvieskienė, dr. Krescencijus Stoškus, Virginijus Šmigelskas.

2024-05-20Režisierius Jonas Vaitkus: „Dabar teatras Lietuvoje, ir ne tik, yra karščiuojančioje kryžkelėje“

Gegužės 20 dieną režisierius, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Jonas Vaitkus švenčia 80-ies metų jubiliejų. Per ilgus kūrybinio darbo teatre metus J. Vaitkus sukūrė per 100 spektaklių Lietuvoje, Ukrainoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Japonijoje, Rusijoje, Azerbaidžane, Kazachstane. Vienas brandžiausių lietuvių režisierių išugdė visą būrį aktorių ir režisierių, kurie dabar sudaro šiuolaikinio Lietuvos teatro elitą. Su J. Vaitkumi kalbamės ne tik apie artėjantį jubiliejų, bet ir apie šiuo metu Vilniaus senajame teatre pagal Šolomo Zelmanavičiaus pjesę statomą spektaklį „Atsivertėlis. Grafas Potockis iš Vilniaus“.
archyvas (1084)Naujienų prenumerata 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media