2023 m. gruodžio 6 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Tarpparlamentinės bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijos dalyvių baigiamoji spaudos konferencija

2013-09-05
 
Lietuvos Seimas

Lietuvos Seimas

 

Seime rugsėjo 6 d., penktadienį 14 val. Spaudos konferencijų salėje (Seimo II rūmai) įvyks Tarpparlamentinės bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijos dalyvių baigiamoji spaudos konferencija.

Dalyvaus Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Benediktas Juodka, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas, Europos Parlamento Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Elmaras Brokas (Elmar Brok), Airijos Irachto Jungtinio užsienio reikalų ir prekybos komiteto pirmininkas Petas Brynas (Pat Breen) ir Graikijos Respublikos Parlamento Nacionalinio gynybos ir užsienio reikalų komiteto narys Ioannis Kefalogiannis. 

Spaudos konferencijos kalbos: lietuvių, anglų, prancūzų, vokiečių, italų.

Spaudos konferencijos, vykstančios Seimo Spaudos konferencijų salėje, tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų garso įrašus.

Seimo Ryšių su visuomene skyrius, tel. (8 5) 239 6210

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2013-09-08 09:19
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media