2024 m. balandžio 21 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas

 

2010-03-24Fotografijų parodoje – ir panevėžiečio A.Repšio sparnuoti stebuklai

Žurnalas “Aviacijos pasaulis” praneša gerąją žinią ne tik fotografijos ar aviacijos mėgėjams, bet ir kolegoms: kovo 26 d. 18 val. Panevėžyje, prekybos centre „Babilonas I“, atidaroma aviacinės fotografijos paroda. Keliaujanti ekspozicija čia atkeliauja iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto, o parodos vinis – Panevėžio fotografo Andriaus Repšio darbai, pripažinti fotografijos konkurse geriausiais.

2010-03-23LŽS Panevėžio skyriui vadovaus karatė meistras V.Pečininas

Kovo 20 d. Panevėžyje įvyko Lietuvos žurnalistų sąjungos Panevėžio skyriaus narių visuotinis susirinkinimas. Po karštų diskusijų, ar skyriui išsibėgioti, ar mėginti stiprinti savo pozicijas ir imtis aktyvios veiklos, pasirinktas pastarasis kelias. Naujuoju skyriaus vadovu žurnalistai išsirinko kolegą fotografą Valentiną Pečininą. Jis pakeitė iki šiol 3 metus skyriaus pirmininko pareigas užėmusią Virginiją Sipavičienę.

2010-03-18Panevėžyje – du LŽS renginiai žurnalistams

Kovo 20 d. 14 val. Panevėžyje, Prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, vyks praktinis seminaras žurnalistams “Kaip keičiasi žurnalistika ekonominio sunkmečio metu?”. Seminarą organizuoja Lietuvos žurnalistų sąjunga.Tą pačią dieną 12 val. Panevėžyje (Ukmergės g.3 ) įvyks ir visuotinis LŽS Panevėžio skyriaus susirinkimas, kuriame dalyvaus ir Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas D.Radzevičius bei jo pavaduotoja Erika Straigytė.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media