2024 m. balandžio 25 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Jaunojo žurnalisto užrašai

*print*

Archyvas :: Apie miegą, sapnus ir keistą vyrą automobilyje

2021-01-26
 
Asociatyvi iliustracija/ Vlado Ščiavinsko nuotrauka

Asociatyvi iliustracija/ Vlado Ščiavinsko nuotrauka

Girmantė Zolubaitė

 

Miegas… Daugelis jį mėgsta. Ir ne be reikalo! Juk miegodami atsiduriame savo svajonių pasauliuose. Miegas atspindi mūsų didžiausius troškimus. Ir dar miegodami prisimename tai, ko per dieną išmokome. Šiandien Jaunųjų žurnalistų klube aš, Ieva ir Ugnė kalbėjome apie savo miegą ir naktibaldas.

 

Ievos pasakojime man prasminga pasirodė tai, kad ji eina miegoti pusė dešimtos vakaro. Ir jos sapnas… Jame ji  sapnavo plaukimo varžybas. Visą naktį ji praplaukiojo sapnų baseinuose. O kai ryte atsibudo savo  nuo vaikystės mėgstamuose baltuose pataluose su karūnėlėmis, jai skaudėjo ranką, lyg iš tiesų visą laiką, kol miegojo, būtų plaukusi!

 

Kalbant naktibaldų tema Ieva pasakojo, kad dėl to, jog jai vakarais užmigti trukdo šviesos už lango, mergina vakarais būtinai užtraukia užuolaidas. Ji tikrai ne kartą yra pastebėjusi kaimynus, kurie dar nė nesiruošė eiti miegoti. Nors jos šeimoje ir nėra tokių, kurie ilgai nemiega, šeštadieniais Ieva pati karts nuo karto panaktinėja.

 

Kadangi teksto pradžioje minėjau, kad klubo susitikime dalyvavome trise, būtų nesąžininga nepaminėti ir Ugnės. Prieš karantiną Ugnės miegas buvo geresnis nei dabar. Ji daugiau sapnuodavo ir pabusdavo žvalesnė. Dėl to tikriausiai kaltas miego trūkumas, nes per karantiną daugelis miegoti eina vėliau, o keliasi tik truputį vėliau arba tokiu laiku kaip tuomet, kai dar nebuvo karantino. Mergina po karantino planuoja bandyti vėl išsiugdyti gero miego įprotį.

 

Naktibaldų tema jaunųjų žurnalistų klubo narė taip pat nešykštėjo savo nuomonės. Seniau Ugnė savaitgaliais pati ilgai negalėdavo užmigti. Ir prieš eidama miegoti ji ne kartą yra pastebėjusi vieną vyrą, kuris kone kiaurą naktį sėdi mašinoje ir žiūri į telefoną. Toks vyro elgesys merginai pasirodė keistas ir ji ne kartą pagalvodavo, kad galbūt jis bijo prarasti mašiną.

 

Na, štai taip ir prabėgo mūsų klubo nuotolinis susitikimas. Labai laukiu kitų tokių turiningų užduočių ir  linkiu kitiems saldžių sapnų!

 

 

 

/Tekstas sukurtas Jaunųjų žurnalistų klube, vad. Erika Straigytė; teksto autorei 11 m./

 

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021-01-26 20:36
 
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media