2023 m. gegužes 30 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Jaunojo žurnalisto užrašai

*print*

2023-05-16Kai mamos netyčia ką nors pažada vaikams...

Elzė Budinaitė/ Pažadus dalija beveik visi. Pažadus galima duoti ne tik sau, bet ir kitiems. Bet ne visada jie būna ištesėti. Tikrai būna, kad mamai pažadu susitvarkyti kambarį, bet po savaitės jis atrodo taip pat. Dar būna, kad močiutei pažadu iššluoti kiemą, bet paskui nueinu žaisti su sese. Tik močiutė taip lengvai nepasiduoda ir kas penkias minutes vis kartoja ką pažadėjau. Galiausiai tenka iššluoti kiemą, nes jai sunku vienai tai padaryti. Kartais pažadus tesėti labai sunku, o kartais lengva. Man lengva juos tesėti, kai ką nors pažadu tėvams ar mokytojai. Sunkiau, kai pažadu kažką sutvarkyti. Pažadus galima duoti ir sau.

2023-05-02Kelionė į užsienį neiškeliant kojos iš viešbučio

Luknė Grunskytė/ Būna atostogų, kai išvyksti į kitą šalį ir visą laiką neišeini iš viešbučio. Dažniausiai taip nutinka tada, kai būna labai smagu ir yra daug visko pačiame viešbutyje. Tokie viešbučiai, kur viskas įskaičiuota, dažniausiai būna kurortuose. Kaip tik ten per šias atostogas aš ir buvau Turkijoje, Beleke esančiame viešbutyje. Ten buvo didelis vandens parkas, baseinai, desertinės ir dar daug įvairių pramogų. Ten nuvykau su močiute, kuri nemoka angliškai ir net nėra skridusi lėktuvu. Nuskristi buvo iššūkis. Aišku, Lietuvoje buvo tikrai lengviau, nes čia visi kalbėjo lietuviškai ir nesupratus visada galima kažko paklausti.

2023-04-18Visos močiutės geros

Elzė Budinaitė/ Ar užimtos močiutės geros? Tai labai įdomus klausimas. Aš manau, kad visos jos geros. Nesvarbu, ar ta močiutė vis dar dirba ar ne. Jos visos geros ir nuostabios. Mano močiutei aštuoniasdešimt. Ji gyvena kaimelyje ‒ Balninkuose. Močiutė augina vištas ir triušius. Dažnai vaikšto į renginius miestelio seniūnijoje. Ten gamina įvairias smulkmenas. Vieną kartą ji gamino šiaudinius žaisliukus. Dar kažkada audė juosteles. Balninkų bibliotekoje vyksta paskaitos. Močiutė buvo tokioje paskaitoje, kurioje pasakojo apie sveiką mitybą. Pasakotojai kalbėjo, kad riešutų sviestą reikia teptis ant batono, o ant viršaus uždėti agurkų. Nežinau, ar tai labai sveika.

2023-01-17Tikri įspūdžiai iš tikros redakcijos

Elzė Budinaitė/ Aš įsivaizdavau, kad redakcijoje dirba daug žmonių, jie ten rašo tekstus, o kiti juos taiso. Dar galvojau, kad ten tikrai nebus žmonių, kurie taip mėgtų daryti nuotraukas. Aš nežinojau, jog apskritai redakcijoje ne tik rašoma, bet ir fotografuojama. Aš apie redakciją nežinojau daug ko, nes joje niekada nebuvau. Mano pirmasis apsilankymas redakcijoje buvo su Jaunųjų žurnalistų klubu. Mes buvome Bernardinai.lt redakcijoje. Dėl kai kurių dalykų labai nustebau. Pavyzdžiui, mane nustebino tai, kad jie turėjo labai daug įrangos fotografavimui ir tik kelis mikrofonus. Dar įdomu buvo, kad redakcijos darbuotojų tuo metu buvo tik du.
Archyvas (49)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media