2024 m. vasario 28 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Sporto renginiai

*print*

Archyvas :: Geriausio gegužės sporto žiniasklaidos darbo herojus – JAV lietuvių sūnus

 
D.Malūkas su komanda. Asmeninio albumo nuotr.

D.Malūkas su komanda. Asmeninio albumo nuotr.


Marius Grinbergas

„Lietuvos ryto" korespondentės Ritos Stankevičiūtės straipsnis „Čikagos lietuvių sūnus D. Malūkas svajonę gaudo vėjo greičiu: nusitaikė į prestižines „IndyCar" lenktynes" tapo geriausiu gegužės mėnesio Lietuvos sporto žiniasklaidos darbu.
Lietuvos sporto žurnalistų federacijos rengiamo Kūrybinio konkurso šešių narių komisija šiam darbui skyrė 13 taškų. Vos tašku nuo nugalėtojos atsiliko portalo 15min.lt žurnalisto Mariaus Bagdono straipsnis „Vilniaus sporto objektų statybos: kaip sostinės valdžia vykdo duotus pažadus?"
Trečioji vieta su penkiais taškais atiteko basketnews.lt korespondento Tomo Vanago pasakojimas „LKL iškilusio Sušinsko istorija: kontraktas po mėgėjų lygos mačo ir į naudą išėjusi trauma."
Tradiciškai visus mėnesio konkursui pasiūlytus darbus vertinančios komisijos nariai už pirmąją vietą skiria 3 taškus, už antrąją - 2, už trečiąją - 1.
Už pergalę kovo mėnesio konkurse R.Stankevičiūtei bus įteiktas „Hummel" 100 eurų vertės čekis. Ši žurnalistė šiemet jau antrą kartą tapo konkurso laureate.
Siūlyti konkursui darbus gali visi, nebūtinai LSŽF nariai.
Visi konkurse dalyvavę gegužės mėnesio darbai:
Rita Stankevičiūtė („Lietuvos rytas"): „Čikagos lietuvių sūnus D. Malūkas svajonę gaudo vėjo greičiu: nusitaikė į prestižines „IndyCar" lenktynes" - 13 taškų
Marius Bagdonas (15min.lt): „Vilniaus sporto objektų statybos: kaip sostinės valdžia vykdo duotus pažadus?" - 12 taškų
Tomas Vanagas (basketnews.lt): „LKL iškilusio Sušinsko istorija: kontraktas po mėgėjų lygos mačo ir į naudą išėjusi trauma" - 5 taškai
Rolandas V.Eidvilas (lrytas.lt): „Didžiuojamės, kad esame krepšinio šalis, tačiau realybėje - baltų dėmių ir dykynių užtenka" - 3 taškai
Kęstas Rimkus (15min.lt): „Kas sukčiavo, o kas ne? Sutarti mačai nulėmė Lietuvos krepšinio klubo mirtį" - 2 taškai
Mindaugas Augustis (delfi.lt): „Bruzdesys Panevėžyje: jaunųjų krepšininkų tėvai stoja piestu prieš tylią pertvarką" - 1 taškas
Modestas Krukauskas (lrytas.lt): „Dėl pilietybės kovojanti S. Ambrulevičiaus ir A. Reed pora sulaukė pagalbos - į Kauną atvyko garsieji mūsų šokėjai"
Lukas Katilius (tv3.lt): „Jis - nesensta: plojimų vertas Lukauskio LKL rekordas, apdovanojimų lentyna ir likęs kartėlis"
Mindaugas Augustis (delfi.lt): „Apmirusi kaimynų šventė: viruso apsuptis, erzelis dėl skiepų ir aštuonženklis deficitas"
Rita Stankevičiūtė („Lietuvos rytas"): „Lietuviško kraujo turinčios NBA legendos sūnus kelionę į Tokiją grįs ir mūšiu prieš protėvių žemės rinktinę"
Tomas Gustas (lrytas.lt): „Krepšinio marškinėlius į švarką iškeitęs „Auksinis berniukas": Šaras pasitinka istorinę galimybę"
Mažvydas Laurinaitis (tv3.lt): „Unikalų Kalniečio sezoną lėmė ir svarbus pokytis: „Kiekvienas veteranas turi rasti kelią, kaip išsilaikyti"
Mindaugas Augustis (delfi.lt): „Boikotą Minskui skelbiantys lietuviai siūlo Europos čempionatą perkelti į Panevėžį"
Donatas Urbonas (15min.lt): „Šaras - apie derybas su R.Jokubaičiu, Sabo kvietimą ir vedlį Lietuvos krepšiniui"
Marius Milašius (15min.lt): „Į „Serie A" žengusio klubo lietuvis: „Miestas šventė tol, kol užsimušė sirgalius"
Rokas Pakėnas (15min.lt): „Adas Juškevičius - apie Rusijoje įleistas šaknis ir sprendimą, lėmusį pabaigą rinktinėje"

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021-07-04 17:11
 
 

Komentarai (1)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media