2024 m. vasario 28 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Kultūros renginiai

*print*

Archyvas :: Po filmo „Vardas tamsoje“ pasirodymo Gediminas Storpirštis lyginamas su legendiniu Alainu Delonu

2013-10-25
 
Gediminas Storpirštis

Gediminas Storpirštis

 

Justinas Vancevičius

"Meed films" Direktorius

 

Režisierės Agnės Marcinkevičiūtės filmas „Vardas tamsoje", sukurtas pagal to paties pavadinimo Renatos Šerelytės romaną, jau rodomas šalies kino teatruose. Jį mačiusiems žiūrovams ypač įsiminė puiki vaidyba. Ir tai ne nuostabu. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka garsūs šalies aktoriai - Neringa Varnelytė, Gintaras Liutkevičius, Elvyra Žebertavičiūtė, Jurgita Jurkutė ir kiti.

O štai muzikos mokytojo vaidmenį sukūrusį Gediminą Storpirštį „Vardas tamsoje" ataidai, tikriausiai, lydės dar ilgai. Anot paties G. Storpirščio, pasiūlymas filmuotis detektyve ir kurti būtent tokį vaidmenį jam pačiam buvo labai netikėtas. „Jaunų merginų suvedžiotojas, užverbuotas agentas, pagrindinis įtariamasis nužudymo byloje, žodžiu, beveik blogio įsikūnijimas," - šypsojosi aktorius. Tačiau žiūrovų verdiktas buvo priešingas. „Seksualus, paslaptingas, mokantis būti rūpestingu. Tokie vyrai žavi moteris. Nesistebiu, kad mokinukės paskui jį bėgiojo. Kai žiūri į jį ekrane, užmiršti, kad jis „blogiukas", - po peržiūros sakė viena iš žiūrovių. Ir pridūrė: „Man jis kažkuo priminė 80-ųjų sekso simbolį Alainą Deloną."

Viena iš priežasčių, kodėl ekrane pasirodantis G. Storpirštis žavi moteris, yra ir puikus filmo operatoriaus Felikso Abrukausko darbas. Anot paties aktoriaus, jis buvo sužavėtas F. Abrukausko profesionalumu ir tuo, kad šiam nėra neįmanomų dalykų. „Jo dėka kino ekrane matomas vaizdas yra tiesiog puikus", - sakė G. Storpirštis.

Filmą „Vardas tamsoje" galima pamatyti Vilniaus, Kauno, Marijampolės kino teatruose, o nuo lapkričio 8 d. filmas bus rodomas Panevėžio kino centre „Garsas".

Filmo anonsą rasite čia http://www.youtube.com/watch?v=Di6sLI3XTCw

Daugiau informacijos apie filmą https://www.facebook.com/VardasTamsojeTheMovie

 

Kontaktams: +370 616 26966

justinas@meedfilms.com

Paskutinį kartą atnaujinta: 2013-10-25 13:05
 
 

Komentarai (1)

Jūsų el. paštas

Manau

2013-10-28 09:28

Ar ne per aukštai šokame, ponai?

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media