2022 m. gruodžio 3 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Kultūros renginiai

*print*

Archyvas :: Natalie Levkovska tapybos ir piešinių paroda "Tylusis sodas" Trakuose

2022-07-18
 
Maloniai kviečiame į vasarišką Natalie Levkovska tapybos ir piešinių parodos "Tylusis sodas" atidarymą, kuris vyks liepos 21 d. 18.00 val. meno galerijoje "Fojė", Trakuose. Paroda veiks iki rugpjūčio 21 d.
„Mano sodas iš rožių, laukinių žolių, baltų triušių, bėgančių per kopūstų žiedus, šaknų, žvelgiančių į dangų, mano svajonių ir prisiminimų. Sodas, kuriame sudėtingai sujungta praeitis ir dabartis, fikcija ir realybė, kažkas, kas yra viduje, bet ko negalima suvokti, kol tai nepasireiškia išorėje." - Natalie Levkovska.
Šioje parodoje figūrinių piešinių serija "Paslaptingas sodas" derinama su pastarųjų metų tapybos darbais, kuriuose dominuoja augalų tema.
APIE AUTORĘ:
Natalie Levkovska yra dizainerė ir menininkė. 1995 m. Maskvoje įgijo akmens, kaulo ir medžio dirbinių bakalauro laipsnį. 1999 m. baigė Vilniaus dailės akademiją, įgijo kostiumų dailininkės specialybę. Po studijų akademijoje ji dirbo kostiumų dailininke Lietuvos kino studijoje, vėliau - kailiadirbyste "Šilutėje". 2006 m. ji persikėlė į Jungtinę Karalystę, kur pakeitė savo meninį profilį ir pradėjo dirbti dekoratore dizaino studijoje Londone, taip pat pradėjo tapyti aliejiniais dažais.
Ji kuria paprastus ir poetiškus meno kūrinius, kuriuose dera siurrealizmas ir naivusis menas. Jos kūrybos visata - tai savotiškas magiškasis realizmas: ji mėgsta vaizduoti realius objektus, bandydama užfiksuoti magišką gyvenimo pulsavimą savo paveikslų erdvėje. Jos paveikslų temos dažniausiai yra iš jos gyvenimo, kupinos humoro ir saviironijos.
2018 m. Berlyne vykusioje FESPA parodoje jai buvo įteiktas apdovanojimas "Distinction Winner".
Nuo 1995 m. dalyvauja parodose Lietuvoje ir užsienyje. Ji surengė 21 personalinę parodą ir dalyvavo 16 bendrų tapybos ir piešinių parodų.
Nuo 2020 m. yra Lietuvos dailininkų sąjungos narė.
Daugiau informacijos:
Menininių parodų kuratorė
Renata Semaškienė
Tel. 868950555
Meno galerija "Fojė"

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-07-18 15:41
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media