2023 m. vasario 2 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Jaunojo žurnalisto užrašai

*print*

Archyvas :: Rašau, ką matau, ir mokausi žurnalistikos

2018-10-09
 
Vlado Ščiavinsko nuotrauka

Vlado Ščiavinsko nuotrauka

Girmantė Zolubaitė


Sveiki, norėčiau jums papasakoti, kas bus po dešimties metų ir kaip keliausime. Na, o dabar pradedam. 

 

Man atrodo, kad mes keliausime skraidančiomis lentomis, o tie, kam tai nepatinka, galės važinėti mašinomis, tik skraidančiomis.


Dar norėčiau jums papasakoti, ką mes veikiam per Jaunųjų žurnalistų klubo užsiėmimus. Papasakosiu apie keturis vaikus - Mari, Adelę, Gerdą ir Vakarį. 

 

Mari kurią tekstą apie tai, kas bus po dešimties metų, ir mano, kad mes visi pasikeisime bei keliausime skraidančiomis priemonėmis arba laiku. 

 

Adelė kuria fantastinę istoriją. 

 

Gerda irgi kuria tekstą, kas bus po dešimties metų, bet galvoja truputį kitaip. Jūs klausite - kaip? Ogi taip. Ji mano, kad viską už mus atliks robotai. Argi ne šaunu? 

 

Na, o Vakaris mano, kad po dešimties metų mums tereikės apsivilkti raudoną kostiumą ir galėsime skraidyti! Jėga!


Vakariui 15 metų, jis lanko Vilniaus Žemynos gimnaziją bei Jaunųjų žurnalistų klubą. Vakarį sudomino ši veikla, nes jis norėtų savo ateitį sieti su žurnalistika.

 

Jam patinka kurti vaizdo reportažus, nes gali sukurti savo klausimus, sugalvoti scenarijus. Jis įsivaizduoja save televizijos žurnalisto vietoje, tik ne žinių vedėjo, o reportažų kūrėjo. Jam patiktų ši profesija. „Žurnalistikoje yra labai įdomių dalykų, apžvelgiami įvairūs įvykiai ir visos profesijos sueina į žurnalistiką,“- sako Vakaris.


Jis žiūri televizorių kiekvieną vakarą. Jei turi galimybę, pasižiūri žinias. Ir jam dar įdomios laidos, kuriose kalbinamos įvairios garsenybės, kai jos išsako savo nuomonę įvairiais klausimais.

 

 

 

 /Tekstas sukurtas Jaunųjų žurnalistų klube, vad. Erika Straigytė; teksto autorei yra 9 m./

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-04-02 19:52
 
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media