2023 m. vasario 2 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Jaunojo žurnalisto užrašai

*print*

Archyvas :: Atlanta linki dainuojantiems niekada nepraleisti galimybių pasirodyti

2019-12-10
 
Vlado Ščiavinsko nuotrauka

Vlado Ščiavinsko nuotrauka

Deimantė Subačiūtė


Šiam interviu ruošiausi gana daug laiko maždaug apie tris savaites. Pirmą savaitę pasiruošiau klausimus ir pabandžiau paskambinti dainininkei Elenai Puidokaitei- Atlantai, bet dainininkė negalėjo kalbėti ir mes susitarėme pasikalbėti kitą savaitę. Tada aš ir vėl pabandžiau paskambinti Elenai, bet ji vėl negalėjo kalbėti. Po kiek laiko mes susiskambinome ir aš paėmiau interviu.Ar būdama dar vaikas norėjote tapti dainininke?


Taip, jau nuo mažens žinojau ir mokiausi muzikos mokykloje. Ir žinojau, kad noriu išmėginti šitą kelią. Kai pradėjau eiti į mokyklą, tai tada ir buvau nusprendusi, kad būsiu dainininkė.


Kokia buvo jūsų svajonė, kai tik pradėjote dainuoti?


Mano svajonė buvo turėti tokią dainą, kuri patik visiems, kad per koncertus žmonės, išgirdę pirmus dainos akordus, žinotų, kad tai mano daina.


Ar jūs pati kuriate dainas?


Taip, esu sukūrusi, bet dauguma mano repertuaro dainų yra sukurtos kitų žinomų kompozitorių, tokių kaip Stano, Igoris Kofas iš "Lemons Joy“, „Amberlife“ ir kitų kompozitorių.


Ar žiūrite muzikinius projektus?


Žiūriu, nes ir pati esu dirbusi tokiame projekte kaip „ Lietuvos balsas“ , buvau atsakinga už dalyvius, už jų pasirodymus, pasiruošimą, dėl to ir dabar dažnai pasižiūriu panašius projektus. Įdomu palyginti, kaip buvo ankščiau ir kaip yra dabar. Smagu pažiūrėti ir naujus projektus: dabar neseniai buvo "Vaikų balsas", o dabar vyksta "Senjorų balsas".


Ar turite mėgstamiausią dainą, kurią atliekate?


Taip, turiu, tai yra mano su Andriumi Mamontovu atliekama daina „Kregždutės“.


Ko palinkėtumėte moksleiviams, norintiems tapti dainininkais?


Palinkėčiau būti drąsiems, įsivardinti ir įsiklausyti į savo svajones, į savo norus ir niekada nepraleisti galimybės, kuri suteiktų kažkokią galimybę pasirodyti ar dalyvauti. Nesvarbu, ar tai būtų mokykla, draugų ar šeimos susibūrimas, svarbu tiesiog rodytis, bendrauti su savo bendraamžiais, kitais talentingais vaikais.
/Tekstas sukurtas Jaunųjų žurnalistų klube, vad. Erika Straigytė; teksto autorei 12 m./


Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-01-21 19:53
 
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media