*print*

Archyvas :: Lietuvos žurnalistų čempionato taurė turi naujus savininkus

2018-03-20

Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubo „PRESS‘as

Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionato taurė turi naujuosius savininkus. Septintąjį kartą surengto čempionato nugalėtojais tapo Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) sporto klubo „PRESS‘as" krepšininkai.
Jau trečius metus iš eilės Arvydo Sabonio krepšinio centre vykusiame Lietuvos žurnalistų čempionate dėl pagrindinio turnyro rėmėjo bendrovės „Betsafe" įsteigtos taurės šiemet varžėsi 5 komandos - „PRESS‘as", LRT, TV3, „Lietuvos ryto TV" ir Kauno žurnalistai.
Vieno rato formatu vykęs turnyras atnešė daugybę atkaklių kovų ir gražių epizodų. Visoms komandoms sužaidus po keturias rungtynes (2 kėliniai po 10 min.) paaiškėjo, kad net 3 iš jų surinko po tiek pat pergalių. „PRESS‘ui", Kauno žurnalistams ir „Lietuvos ryto TV" surinkus po tris pergales, dalyvių išsidėstymą ant prizininkų pakylos lėmė tarpusavio žaistų rungtynių rezultatai.
Čempionu tapęs „PRESS‘o" klubas pralaimėjimą patyrė prieš „Lietuvos ryto TV" krepšininkus (35:37). Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui „Lietuvos ryto TV" dar turėjo dviženklį pranašumą, tačiau jį išbarstė. Paskutinė ataka priklausė „PRESS‘o" vyrams, kurie galėjo išplėšti pergalę ar pratęsimą, bet jų ataka nebuvo sėkminga.
„PRESS‘as" gana netikėtai 34:26 nugalėjo Kauno žurnalistus, tad „BetSafe" taurės likimas sprendėsi paskutiniame mače tarp „Lietuvos ryto TV" ir Kauno žurnalistų. Iki rungtynių pabaigos likus 4 min. „Lietuvos ryto TV" dar turėjo 8 taškų persvarą, tačiau Kauno žurnalistai rado savyje jėgų atsitiesti ir paskutinėmis minutėmis sugebėjo išlyginti rezultatą. Jų pergalę 54:49 įtvirtino tikslūs Tomo Grigalevičiaus baudų metimai ir sėkmingiau sužaista lemiama atkarpa.
Būtent pergalė 5 taškų skirtumu Kauno atstovams garantavo antrąją vietą. „PRESS‘ui" aukščiausios prabos medalius atnešė geriausias trijų minėtų komandų tarpusavio santykis (+6). „Lietuvos ryto TV" (-3) tenkinosi trečiąja vieta ir bronziniais apdovanojimais. Kauniečiams (-3) norint tapti čempionais, paskutinėse rungtynėse prieš „Lietuvos ryto TV" buvo reikalinga pergalė bent 15 taškų skirtumu.
Ketvirtoje vietoje liko TV3, penktoje LRT komanda.
Visos turnyro komandos buvo apdovanotos „LTeam", „Nestle Pure Life", „VitirON" ir „Apollo" boulingo prizais.
Naudingiausiu turnyro žaidėju buvo išrinktas „PRESS‘o" lyderis Simas Baranauskas. Į geriausių žaidėjų penketą taip pat pateko T. Grigalevičius (Kauno žurnalistai), Eligijus Redeckas („Lietuvos ryto TV"), Juozas Skara (TV3) ir Tomas Rinkevičius (LRT).
Anksčiau titulą po tris kartus buvo iškovojusios Kauno ir Panevėžio ekipos.
Gegužės mėnesį žurnalistai susiburs ir futbolo aikštėje. „PRESS‘as" jau vienuoliktus metus iš eilės organizuos Lietuvos žurnalistų futbolo čempionatą.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-03-20 11:36