2024 m. liepos 25 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Sporto renginiai

*print*

Archyvas :: Geriausioje gruodžio sporto nuotraukoje – šokėjos skrydis sostinės centre

2022-01-14
 
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Roko Lukoševičiaus nuotr.

Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) rengiamo „Mėnesio sporto nuotraukos" konkurso 12-uoju 2021 metų laureatu tapo fotografas Rokas Lukoševičius. Jo nuotrauka nugalėjo geriausios gruodžio sporto fotografijos rinkimuose.
R. Lukoševičius, užfiksavęs Vilniaus „Ryto" krepšinio klubo šokėjos skrydį Vilniaus Gedimino prospekte, surinko 25 taškus iš 33 galimų. Rokas šio konkurso laureatu tapo ketvirtą kartą ir antrą mėnesį iš eilės.
Antrą vietą užėmė olimpietis, bėgimo entuziastas Dainius Virbickas, surinkęs 6 taškus. Jis užfiksavo jaunąjį basakojį bėgiką sporto klubo „Nemunas" bėgimo taurės varžybose Kaune.
Trečią vietą pasidalijo Evaldas Černiauskas ir Tomas Gaubys. Jie pelnė po 5 taškus.
Evaldas konkurso organizatoriams pateikė nuotrauką, pavadintą „Ar tai krepšinis? Ar tai futbolas? Ar tai boksas?". Tomas atsiuntė nuotrauką iš Plungės rajono, Žlibinų kaimo, kur šalia bažnyčios įrengta krepšinio aikštelė. Nuotraukoje esančioje kaimo bažnyčioje sovietmečiu taip pat buvo žaidžiamas antrąja Lietuvos religija vadinamas krepšinis.
Geriausios gruodžio mėnesio sporto nuotraukos rinkimuose dalyvavo 14 Lietuvos fotografų. Nuotraukas vertino 11 fotografijos, žiniasklaidos ir sporto atstovų. R. Lukoševičiui bus įteikta LSŽF rėmėjo „Hummel" dovana - 100 eurų vertės čekis.
LSŽF informacija
Žemaitės str. 6, LT-03117 Vilnius
Tel. +370 686 22377; +370 686 33779
Email: lszfederacija@gmail.com
www.lszf.lt
Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-01-14 12:21
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media