2024 m. vasario 28 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Sporto renginiai

*print*

Archyvas :: Pranešimas spaudai: Pasikeitęs ralio valdymas - saugumui užtikrinti

2014-01-21
 
 

Šiais metais sausio 24-25 dienomis Utenos apylinkėse įvyksiančiame „Halls Winter Rally 2014" keičiasi ralio valdymas, siekiant užtikrinti, kad kiekvienam žiūrovui bei dalyviui renginys būtų saugus, sklandus ir paliktų nepamirštamus įspūdžius.

Milžiniški žiūrovų kiekiai yra nemažas iššūkis saugumo užtikrinimui žiemos ralyje „Halls Winter Rally". Pasak ralio direktoriaus Ramūno Kliunkos, kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais nuosekliai ir preciziškai buvo dėliojamas ne tik saugos planas, bet ir visa ralio valdymo sistema, siekiant palaikyti tvarką viso renginio metu.

„Šiais metais žiemos ralio metu yra iš esmės pasikeitęs pačių lenktynių valdymas. Atėjo laikai, kai viską galime valdyti ir matyti su kompiuteriais. Technologijų dėka varžybų metu Utenoje bus stebimas ir valdomas visų ralio ekipažų bei specialių tarnybų judėjimas, trasoje matomos jų buvimo vietos, matuojami lenktyninių automobilių greičiai ir pan. Visa sistema sudaryta taip, kad esant tam tikriems įvykiams, būtų galima reaguoti operatyviai", - apie ralio valdymą pasakojo Ramūnas Kliunka.

Su šia ralio valdymo sistema buvo supažindinta ir ralio globėja - Susisiekimo ministerija. Pasak Susisiekimo ministro Rimanto Sinkevičiaus, renginio metu yra labai svarbi saugi žiūrovų migracija tarp greičio ruožų.

„Smagu, kad Susisiekimo ministerijos bei žiemos ralio organizatorių siekiamybės sutampa - užtikrinti saugų renginį tiek renginio žiūrovams, tiek dalyviams. Pasinaudodamas proga raginu ir visus lenktynininkus būtent savo autoritetu padėti gerinti eismo saugumą, savo pavyzdžiu skatinti jaunus vairuotojus neprarasti budrumo, nuolat analizuoti, tobulinti savo vairavimo įgūdžius, laikytis saugaus eismo taisyklių", - sakė Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

Greičiausiu žiemos festivaliu tituluojamas „Halls Winter Rally 2014" vyks sausio 24-25 dienomis, Utenos apylinkėse. Žiemos ralis bus pirmasis Lietuvos ir Šiaurės Europos zonos ralio čempionatų etapas.

Renginio dieną dalyvių rezultatus bus galima sekti naujienų portale DELFI bei socialiniame „Facebook" puslapio profilyje „Winter Rally". Taip pat „Halls Winter Rally 2014" rezultatai ralio dieną bus skelbiami radijo eteryje „Radiocentras".

 

Daugiau informacijos:

Ieva Uogintaitė

VšĮ "Nacionalinis automobilių klubas"

Atstovė ryšiams su visuomene

Tel.: +370 601 17496

El. Paštas: ieva.uogintaite@nacauto.lt

 

 

 

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2014-01-21 08:06
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media