2022 m. liepos 2 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Sporto renginiai

*print*

Archyvas :: „Sartai 2018“ – savaite vėliau, vasario 10-ąją

2018-01-30
 
Ristūnų žirgų lenktynių „Sartai 2018" organizacinis komitetas antradienį nusprendė, jog tradicinės žirgų lenktynės Dusetose ir neatsiejama jų dalimi tapusi, nacionalinį paveldą bei kultūrines etnines vertybes propaguojanti mugė vyks ne šį savaitgalį, kaip buvo skelbta, o savaite vėliau, kitą šeštadienį, vasario 10-ąją. 
„Keisti renginio datą privertė ne kažkokie neatlikti pasirengimo šiai šventei darbai, o staiga pasikeitusios gamtinės sąlygos ir, svarbiausia, lietaus gerokai paplautas Dusetų hipodromo ledas, - lenktynių spaudos centrui, viešųjų ryšių agentūrai „Visus Bonus" sakė „Sartai 2018" organizacinio komiteto pirmininkas, žemės ūkio viceministras Saulius Savickis. - O lenktynių rengėjai kartu su renginį organizuojančiomis žemės ūkio ministerija ir Zarasų rajono savivaldybe padarė viską, kad Dusetose visų laukiama šventė vyktų laiku".
Tačiau su gamta, kaip sakoma, nepasiderėsi. 
Šventės organizatoriai nepraranda optimizmo, jog vasario 10-ąją vyksiančios lenktynės bus neprastesnės, dovanosiančios tiek jose dalyvausiantiems sportininkams, tiek muzikantams ar amatininkams daug malonių akimirkų. 
„Organizatoriams optimizmo teikia ir sinoptikų prognozės, nuo šio savaitgalio vėl žadančios grįžtančią žiemą su visais jos atributais - ir šalčiu, ir sniegu, - sako renginio organizacinio komiteto narys, „Lietuvos žirgyno" direktorius Edgaras Jeninas. - Spūstelėjus šaltukui pažliugusius hipodromo takus vėl imsime lieti Sartų ežero vandeniu ir iki vasario 10-osios spėsime suformuoti tvirtą ir kokybišką ledą, kuris galbūt sportininkus ir žiūrovus pradžiugins ir naujais rekordais".
Taigi, pasirengimo „Sartų 2018" žiemos šventei laikotarpis pailgėjo dar viena savaite.

Šventės organizatoriai tikisi, kad jis bus išnaudotas labai produktyviai ir vasario 10-ąją visi susitiks „un Sartų".

 

 

Lenktynių spaudos centras - Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus"
Tel. + 370 612 93662
el./paštas visusbonus@dtiltas.lt

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-01-30 14:46
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media