2022 m. birželio 25 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Sporto renginiai

*print*

Archyvas :: Pirmą kartą Lietuvoje futbolą televizijoje komentuos moterys

2018-05-17
 
Justina Lavrenovaitė-Perez

Justina Lavrenovaitė-Perez

Jau po keturių savaičių prasidedančio svarbiausio metų sporto renginio - 2018 m. FIFA pasaulio futbolo čempionato, kurį transliuos LRT, - žiūrovų laukia staigmena. Pirmą kartą Lietuvoje vyrų futbolo rungtynes komentuos moterys. Tai futbolo teisėja Justina Lavrenovaitė-Perez ir Lietuvos čempionės Šiaulių „Gintra-Universitetas" komandos vartininkė Greta Kaselytė.
„Labiausiai šia žinia apsidžiaugė mano vyras, kuris mane labai palaiko ir sako, kad turiu pasinaudoti šia galimybe perduoti futbolo aistrą kitiems. Kita vertus, moteriškas balsas futbolo varžybose kitos šalyse yra įprastas dalykas... Norisi, kad taip būtų ir Lietuvoje", - sako Justina Lavrenovaitė-Perez, FIFA teisėja ir buvusi Lietuvos rinktinės žaidėja, šiuo metu treniruojanti savo „JL Stars" moterų komandą ir mergaites Moterų futbolo akademijoje.
„Komentuoti pasaulio futbolo čempionatą man - didžiulis iššūkis, teks gerokai paplušėti renkant informacija apie rinktines!" - džiaugiasi antroji komentatorė, futbolo vartininkė Greta Kaselytė, kuri, kaip ir Justina, pasiūlymą komentuoti per LRT gavo po sėkmingo savo, kaip komentatorės, debiuto šiomis dienomis vykusiame Europos merginų futbolo čempionate.
Šalia Justinos ir Gretos, Pasaulio futbolo čempionatą per LRT komentuos ir patyrę „vilkai" - Paulius Jakelis, Rytis Vyšniauskas, Nerijus Kesminas, Tautvydas Meškonis, Maksimas Vojevodinas.
2018 m. FIFA pasaulio futbolo čempionatas birželio 14-liepos 15 dienomis vyks Rusijoje. Čempionatas vyks dvylikoje stadionų, esančių vienuolikoje miestų Rusijos europinėje dalyje. Varžybas priims Maskva, Sankt Peterburgas, Sočis, Samara, Kazanė, Rostovas prie Dono, Volgogradas, Žemutinis Naugardas, Saranskas, Jekaterinburgas ir arčiausiai Lietuvos esantis Kaliningradas.
Pirmenybėse bus sužaistos 64 rungtynės. Visos jos bus tiesiogiai transliuojamos per LRT: LRT TELEVIZIJĄ, LRT KULTŪRĄ ir LRT.LT. „Futbolą galėsite žiūrėti kiekviename Lietuvos kampelyje. Nebūtinai namuose. Nebūtinai prie televizoriaus. Svarbu, kad veiktų interneto ryšys, o po ranka būtų mobilus telefonas ar planšetė. Futbolu galėsime mėgautis internete ir nepraleisdami vasaros malonumų" , - sako LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.
Nemažai futbolo transliacijų planuojama ir rudenį. LRT tradiciškai transliuoja svarbiausius nacionalinių rinktinių čempionatus Lietuvoje. Rudenį sporto mėgėjai galės matyti Lietuvos futbolo rinktinės pasirodymą naujajame UEFA „Tautų taurės" turnyre.
Virginija Bunevičiūtė
Atstovė ryšiams su visuomene
S. Konarskio g. 49,
LT-03123 Vilnius
Tel. +3705 236 3240
Mob. +370 686 91963
Faks. +370 5 2363208
lrt@lrt.lt
www.lrt.lt
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-06-20 12:46
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media