2023 m. sausio 29 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Spaudos konferencija „Pagalbos seksualinės prievartos aukoms sistema Lietuvoje: realybė ir tobulinimo vizija“

2022-05-19
 
Seime, gegužės 20 d., penktadienį, 9 val. įvyks spaudos konferencija „Pagalbos seksualinės prievartos aukoms sistema Lietuvoje: realybė ir tobulinimo vizija".
Spaudos konferencijoje dalyvaus: Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen (sveikinimo žodis); Jūratė Šeduikienė, Moterų informacijos centro direktorė (Pagalbos priemonės nuo seksualinio smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenims Lietuvoje); dr. Dalia Puidokienė, Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centro direktorė, psichoterapeutė (Siūlomas pagalbos modelis); Rugilė Butkevičiūtė, Moterų informacijos centro programų vadovė (Geroji praktika dėl pagalbos nuo seksualinio smurto nukentėjusiems asmenims Islandijoje ir prevencijos svarba dirbant su jaunimu); Roberta Pauliuščenkaitė, Pagalbos moterims linijos programos Vilniuje vadovė (Savanorių teikiama emocinė parama ir Škotijos krizių centro teikiančio pagalbą seksualinio smurto aukoms patirtis).
Moderuoja Marijus Gailius.
Spaudos konferencijos bus transliuojamos tiesiogiai Seimo interneto svetainėje ir Seimo YouTube paskyroje.
Stebintiems transliacijas sudaryta galimybė užduoti klausimus nuotoliniu būdu. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą matoma tik spaudos konferencijos metu Seimo interneto svetainėje, renginių kalendoriuje atvėrus spaudos konferencijos langą.
Seimo interneto svetainėje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.
Parengė
Informacijos ir komunikacijos departamento
Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė
Tel. (8 5) 239 6508, el. p. jolanta.anskaitiene@lrs.lt

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-05-19 13:57
 
 

Komentarai (1)

Jūsų el. paštas

Christy Walton

2022-05-22 22:36

Sveiki visi,
Aš esu privatus skolintojas, siūlau paskolą 2% tai yra teisėta įmonė su garbe ir skirtingumu, mes esame pasirengę padėti jums išspręsti bet kokias jūsų finansines problemas, siūlome visų tipų paskolas, taigi, jei jus domina šis paskolos pasiūlymas susisiekite su mumis mūsų el. pašto adresu (christywalton355@gmail.com) Taip pat pateikite toliau pateiktą informaciją, kad galėtume nedelsiant tęsti paskolą.

Vardas:
Reikalinga suma:
Trukmė:
Šalis:
Paskolos paskirtis:
Mėnesinės pajamos:
Telefono numeris:
Susisiekite su mumis ir nurodykite aukščiau nurodytą informaciją mūsų el. pašto adresu: christywalton355@gmail.com
Pagarbiai jums visiems.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media