2024 m. birželio 20 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Susitikimo „Suvienijusi įvairovę: Europos Sąjungos kalbų ir kultūrų raidos politiniai ir socialiniai aspektai“ dalyvių spaudos konferencija

2013-09-26
 
Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkė Audronė Pitrėnienė

Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkė Audronė Pitrėnienė

 

Seime rugsėjo 27 d., penktadienį 12.30val įvyks Europos Sąjungos parlamentų švietimo, mokslo ir kultūros komitetų ir informacinės visuomenės plėtros komitetų pirmininkų susitikimo „Suvienijusi įvairovę: Europos Sąjungos kalbų ir kultūrų raidos politiniai ir socialiniai aspektai" dalyvių spaudos konferencija. Dalyvaus Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkė Audronė Pitrėnienė, Seimo Informacinės visuomenės plėtros komiteto pirmininkas Mindaugas Bastys, Europos Parlamento narys Algirdas Saudargas, Europos Komisijos vertimo raštu generalinis direktorius Rytis Martikonis, mokslininkas, kompetencijų tinklo META-NET valdybos narys prof. Hansas Uszkoreitas (Hans Uszkoreit), asociacijos DIGITALEUROPE valdybos narė, korporacijos „Nokia" viceprezidentė ryšiams su viešuoju sektoriumi Kaisa Olkonen (Kaisa Olkkonen).

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų garso įrašus.

 

Seimo Ryšių su visuomene skyrius, tel. (8 5) 239 6210

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2013-09-27 08:35
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media