2024 m. gegužes 25 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Spaudos konferencija „Ką dar turėtų padaryti valstybė, kad užtikrintų būtiną pagalbą vaikams, turintiems psichikos sutrikimų“.

2013-10-08
 
Seimo LSDP frakcijos narė, Žmogaus teisių komiteto narė Rimantė Šalaševičiūtė

Seimo LSDP frakcijos narė, Žmogaus teisių komiteto narė Rimantė Šalaševičiūtė

 

Seime spalio 9 d., trečiadienį, 9.30 val. įvyks Seimo LSDP frakcijos narės, Žmogaus teisių komiteto narės Rimantės Šalaševičiūtės spaudos konferencija „Ką dar turėtų padaryti valstybė, kad užtikrintų būtiną pagalbą vaikams, turintiems psichikos sutrikimų". Dalyvaus medicinos mokslų daktaras, profesorius, gydytojas, vaikų ir paauglių psichiatras Dainius Pūras, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyriausioji specialistė Vita Šulskytė.

 Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų garso įrašus.

 

Seimo Ryšių su visuomene skyrius, tel. (8 5) 239 6210

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2013-10-09 09:17
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media