2024 m. vasario 28 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Spaudos konferencija „Referendumo baimė suvienijo valdžią"

2013-12-18
 
 Zigmas Vaišvila

Zigmas Vaišvila

 

Seime gruodžio 19 d., ketvirtadienį, 11 val. įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nario Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Referendumo baimė suvienijo valdžią".

Š.m. gruodžio 14 d. Vyriausioji rinkimų komisija pasisakė dėl beveik 321000 Lietuvos piliečių iniciatyvos skelbti privalomą referendumą dėl mūsų Žemės ir Valstybės sugrąžinimo Tautai. Signataras Zigmas Vaišvila pateiks apibendrintą informaciją apie tai ir diskutuos, kaip ruoštis tolimesnei kovai dėl Žemės ir Valstybės sugrąžinimo Tautai.

Tvirta ir jau teisėtai pripažinta 292200 Lietuvos piliečių nuomonė ne tik išgąsdino, bet ir suvienijo Lietuvos valdžią. Ore tvyro klausimai - kas įvyko ir ką daryti?

Spaudos konferencijos, vykstančios Spaudos konferencijų salėje, tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų garso įrašus.

 

Seimo Ryšių su visuomene skyrius, tel. (8 5) 239 6210

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2013-12-18 12:43
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media