2024 m. gegužes 26 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Spaudos konferencija „Europos Sąjungos kovos su korupcija 2014 metų ataskaita ir Europos Komisijos siūlymai Lietuvai“

2014-02-10
 
Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius

Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius

 

Seime vasario 11 d., antradienį, 15.05 val. įvyks Seimo Antikorupcijos komisijos ir Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos spaudos konferencija „Europos Sąjungos kovos su korupcija 2014 metų ataskaita ir Europos Komisijos siūlymai Lietuvai".  Dalyvaus Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius ir komisijos nariai bei Specialiųjų tyrimų tarnybos direktorius Saulius Urbanavičius.

Spaudos konferencijos, vykstančios Spaudos konferencijų salėje, tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų garso įrašus.

 

Seimo Ryšių su visuomene skyrius, tel. (8 5) 239 6210

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2014-02-10 13:32
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media