2024 m. gegužes 25 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

LŽS ir NŽKA renginiai

*print*

Archyvas :: Kviečiame teikti kandidatus apdovanojimui Johano Kelkio medaliu už žurnalistikos puoselėjimą Lietuvos žurn

2022-08-25
 
Johano Ferdinando Kelkio, lietuviškosios žurnalistikos pradininko  (1801-1877), medalis. LŽS Klaipėdos apskrities skyriaus archyvo nuotrauka

Johano Ferdinando Kelkio, lietuviškosios žurnalistikos pradininko (1801-1877), medalis. LŽS Klaipėdos apskrities skyriaus archyvo nuotrauka

Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) Klaipėdos apskrities skyrius yra įsteigęs Johano Ferdinando Kelkio, lietuviškosios žurnalistikos pradininko (1801-1877), medalį. Juo apdovanoti šviesios atminties fotometraštininkas Bernardas Aleknavičius, taip pat uostamiesčio žurnalistai Gražina Juodytė, Žydrūnas Naujokas ir kultūrologas, kino prodiuseris, žurnalistas Kęstutis Meškys.
LŽS Klaipėdos apskrities skyriaus įsteigtas J. F. Kelkio medalis teikiamas profesionaliems spaudos, TV, radijo, interneto portalų žurnalistams už ryškius nuopelnus ir kūrybinius darbus. Medalis taip pat gali būti teikimas ir kitų profesijų atstovams už išskirtinius nuopelnus žurnalistikai.
Kviečiame fizinius ir juridinius asmenis, suinteresuotus žurnalistikos puoselėjimu, teikti kandidatūras (su motyvuotais aiškinamaisiais raštais) iki š.m. rugsėjo 11 dienos el. paštu: klaipėdoszurnalistai@gmail.com arba raštu adresu Vilties 6-4, Klaipėda, LŽS Klaipėdos apskrities skyrius.
LŽS Klaipėdos apskrities skyriaus taryba, sulaukusi pasiūlymų dėl kandidatų apdovanoti J. F. Kelkio medaliu, sudarys komisiją ir priims sprendimą balsų dauguma. Laureatas bus iškilmingai apdovanotas rugsėjo mėnesį vyksiančios Klaipėdos žurnalistų bendruomenės šventės metu.
LŽS Klaipėdos apskrities skyriaus pirmininkė Jolanta Beniušytė
Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-08-25 13:11
 
 

Komentarai (1)

Jūsų el. paštas

Edita

2022-09-09 11:32

Siūlau Johano Ferdinando Kelkio medaliu apdovanoti Kęstutį Puloką visuomenės veikėją, vertėją, Mažosios Lietuvos enciklopedijos bendradarbį, ,,Lietuvos evangelikų kelio" redaktorių,karininko Gedimino K. Puloko ir gydytojos Bilgos O. Pulokienės sūnų. Kęstutis Pulokas, reikšdamas pilietinę pareigą, šiame laikraštyje paskelbė apie vyskupo nederamą veiklą, investuojant milijoninę sumą į įmonę, kuri bankrutavo. Dėl to ir pats nukentėjo. Seku visus jo str., kurie spausdinami ,,8-tojoje dienoje". Šie str. apima visą Mažosios Lietuvos šviesuolių rašto darbininkų, o jų tarpe ir Johano Ferdinando veiklą.Būtų malonu, kad bent M. ir D. Lietuvos susijungimo šimtmečio proga pagerbtumėte žurnalistus, kurie prisidėjo prie lietuviškosios spaudos puoselėjimo ir krašto istorinės atminties įamžinimo. Edita Barauskienė.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media