2022 m. rugpjucio 13 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Renginiai

*print*

Archyvas :: „Prano Mašioto skaitymai“: vertybių kaita XXI a. vaikų ir paauglių literatūroje

2018-12-10
 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka Prano Mašioto skaitymuose vėl suburs vaikų literatūra ir vaikų skaityba besidominčius mokytojus, bibliotekininkus, leidėjus, rašytojus ir kt. Tradicinis mokslinis-praktinis seminaras, šiais metais vykstantis jau 30 kartą, nagrinės temą „Vertybių kaita XXI a. vaikų ir paauglių literatūroje".Jis vyks gruodžio 17 d. 10-15 val., Konferencijų salėje, V aukšte.
Būtina registracija el. p. egle.baliutaviciute@lnb.lt

 

Seminare pranešimus skaitys mokslininkės doc. dr. Asta Gustaitienė, prof. dr. Gražina Skabeikytė-Kazlauskienė, doktorantė Justė Povilaitienė. Taip pat apie literatūrą ir vaikų skaitybą kalbės mokytoja Rita Karpavičienė, literatūrologė Danguolė Šakavičiūtė, leidėjos Eglė Jokužytė ir Danguolė Kandrotienė, žurnalų vaikams vyriausioji redaktorė Ilona Bumblauskienė, kūrybinio rašymo kursų vadovė Eglė Ramoškaitė. Pranešėjos aptars tokias temas kaip šeimos vertybių kaita, mokytojų vaizdavimo pokyčiai, kokias vertybes savo kūryboje iškelia patys paaugliai ir kt.
„Prano Mašioto skaitymai" yra renginių ciklo „Pokalbiai apie vaikų literatūrą" dalis. Visi projekto renginiai filmuojami, o įrašai transliuojami Nacionalinės bibliotekos „Youtube" kanalu.
Organizatoriai Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius, Nacionalinė biblioteka
Partneriai ir rėmėjai Lietuvos kultūros taryba

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-12-10 13:36
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media