2023 m. gruodžio 9 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Renginiai

*print*

Archyvas :: Kuriamas internetinis pozityvumo energetikos klubas (IPEK)

2020-04-09
 
Jeronimas Laucius

Jeronimas Laucius

Šiuo karantininiu metu ypatingai yra svarbu ne tik išlaikyti dvasinę pusiausvyrą, bet ir nuolat stiprinti savo vidinę energetiką, susikurti emocinį skydą iš visų pusių žmogų puolančiai negatyviai informacijai, atrasti ir pasikrauti pozityvumo gyvenimiškąja energija, ja stiprinti savo dvasinį bei fizinį imunitetą, gyventi maksimaliai žmogiškai prasmingą gyvenimą.
Lietuvos „Žinijos" draugijoje nuo 2013 metų veikia mano įkurtas Pozityvistų klubas. Kartu su VU docent daktaru Artūru Bautrėnu mes Klubo veiklos nenutraukdavome net vasaromis.Dabar, atsižvelgus į karantino reikalvimus, kuriamas Internetinis pozityvumo energetikos klubas (IPEK).
Jau bemaž 10 metų vedu energetinius pozityvumo seminarus bendruomenėse, Trečiojo amžiaus universitetuose, Rotary klubuose, mielai bendraujame su Vilniaus Bočiais, senjorais ir k.t.
Dabar tokie energetiniai susitikimai tapo dar aktualesni, reikalingesni, tačiau, savaime suprantama, šiuo metu nei seminarų, nei įprastų individualių energetinių pokalbių vesti nebeįmanoma, o saviizoliacijoje esantiems žmonėms ne tik greičiau išsikrauna vidinės energetikos „akumuliatoriai", bet visiems reikia gauti dar ir papildomos energijos bendravimui, negatyvios aplinkos poveikio kompensavimui. Todėl, sulaukus tokių pasiūlymų, man ir kilo mintis įkurti Internetinį Pozityvumo energetikos klubą.
Kadangi šiuo metu ypatingai svarbios dvasinės sveikatos, žmogaus energetinių galimybių paieškos temos, tai Klube joms ir skirsime pirmaeilį dėmesį.
Su Klubo nariais nagrinėsime tuos energetinius principus, kurie buvo ypatingai veiksmingi individualių pokalbių bei pratybų dalyviams. Tai analitiniai pokalbiai apie sveikatingumo energijos paieškas savyje: „Minčių sveikatingumo energetika", „Energetinės sveikatos jėga", „Leidimas pasveikti", „Emociniai bei loginiai skydai", „Vaistažodžių terapija" ir k.t.
Dabar toks laikas, kad energijos, dvasinės bei fizinės stiprybės reikia ieškoti, atrasti ir naudotis visais įmanomais būdais. Todėl pasidalinsiu ir tais energetiniais metodais, kuriuos, ilgai ieškojęs, atradau sau , kaip be vaistų (kurie mažai ir tepadėjo) sustiprinti širdį, visą savo energetinį potencialą, dalinsiuosi metodais, kuriais labiausiai naudojosi mano individualių pokalbių-seminarų dalyviai: „Kaip pasikrauti gamtos energija", „Nakties terapija" ( Naktis - dienos ligų slaugytoja ir gydytoja), ypač plati ir veiksminga tema,( kurią atrasti man padėjo N. Tesla ir A. Einšteino mintys) „ Kaip pasinaudoti Dangaus energetika" ( Dangus - tai Visatos šventovė, dalinanti savo dovanas, priimanti mūsų maldas, teikianti palaiminimą ir meilę Gyvenimui) ir k.t.
Norint tapti Klubo nariu tereikia į el. paštą JeronimasL@gmail.com parašyti žinutę, kad norite būti Klubo nariu. Jūsų noras yra įrodymas, kad jūs esate pasiruošę keistis, kad norite ir galite priimti energetines naujoves (kuriomis kiti sąmoningai ar intuityviai naudojasi jau nuo senų laikų), kad nesate apribotas stereotipais. 
Susirinkus bent 30-50 dalyviams, bus pradedami siųsti į jūsų el. p. energetiniai principai, jų komentarai, pagal kuriuos jūs lengviau galėsite jais pasinaudoti.
Mūsų tikslas, kad rūpimasis savo sveikatingumo energetika taptų toks pat kasdienis, kaip prausimasis ar rytinė mankšta. Skirtumas galėtų būti tik toks, kad energetiniai užsiėmimai būtų jums tokie pat malonūs, kaip kavos gėrimas, kaip ryto pasveikinimas. Iš tiesų, argi ne malonu būti aktyviu savo dvasinės, emocinės bei fizinės sveikatos globėju, kas dieną atrasti naujas savo vidines galimybes?
Norintys pasitikslinti apie energetinių principų naudojimąsi, pasitarti, kaip veiksmingiau jais pasinaudoti, pasikalbėti kitais rūpimais klausimais, Klubo nariai gali kasdieną nuo 16 iki 17 valandos man paskambinti tel. 8 687 75147.
 
Linkėdamas vidinės laisvės (sielai, mintims karantino nebūna), sveikatos ir energijos - 
Jeronimas Laucius
rašytojas pozityvistas, pozityvumo energetikos lektorius
 

P. S. Daug pozityvios informacijos galite rasti visuose mūsų svetainės (www.tryszvaigzdutes.lt) skyreliuose, taip pat mano Pozityvistų klubo feisbuke.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-04-09 13:45
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media