2024 m. gegužes 21 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Renginiai

*print*

Archyvas :: Įvyko pirmas susitikimas su internetinio pozityvumo energetikos klubo (IPEK) nariais

2020-04-09
 
Jeronimas Laucius

Jeronimas Laucius

Balandžio 7 d. jau įvyko pirmas susitikimas su Klubo nariais. Nariais tampa tie, kurie į el. paštą JeronimasL@gmail.com parašo žinutę, kad nori būti Klubo nariu. Jiems jau išsiųsta pirmieji energetiniai principai. Nuo šiolei jiems ir tiems, kurie atsiųs žinutes bus nuolat siunčiamos šiuo metu ypatingai svarbios dvasinės sveikatos, žmogaus energetinių galimybių paieškos temos, energetiniai pratimai ir t.t.
Tikiu, kad iš lėto (kaip esame įpratę) Klubas plėsis, mes paneigsime tas prognozes, kad karantino sąlygomis padidės antidepresantų naudojimas, didės buitinio negatyvumo, tarpusavio suderinamumo apraiškos. Spaudoje buvo rašyta, kad Kinijoje po karantino žymiai padidėjo skyrybų skaičius. Gaila, kad jie neturėjo tokio Klubo.
Mes aktyviai ir praktiškai naudosimės genetiko dr. D. Serapino teiginiu, kad pozityvus mąstymas turi didesnę įtaką nei dieta ir gyvenimo būdas, remsimės Š. Latenjė taisykle, kad pozityvumas - tai energija, tai dvasinė stiprybė, kuri įtakoja ir sėkmingumą, ir sveikatingumą, net grožį...
Apie pirmąjį Klubo susitikimą rasite mūsų svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt, skyrelyje „ I susitikimas. Pozityvumo energetikos klubas". Laukiu naujų, tikinčių Pozityvumo energetika, laiškų.

 

Linkėdamas naujų energetinių pokyčių - 
Jeronimas Laucius 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-04-09 11:23
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media