2023 m. vasario 2 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Jaunojo žurnalisto užrašai

*print*

Archyvas :: Tai nėra paprasta mokykla

2022-09-27
 
Erikos Straigytės nuotraukoje: teksto autorė, kurianti pirmąjį savo tekstą Jaunųjų žurnalistų klube

Erikos Straigytės nuotraukoje: teksto autorė, kurianti pirmąjį savo tekstą Jaunųjų žurnalistų klube

Urtė Kubiliūnaitė

 

Prieš šešis metus daug savo laiko praleisdavau šiame pastate. Lankiau „Taškiaus“ vaikų darželį. Tuomet manydavau, kad visas pasaulis sukasi aplink mane, o aš esu tiesiog paprasta mergaitė su daug draugų, daug laisvo laiko ir nesibaigiančių smagių žaidimų.

 

Išeidavome į kiemą, bėgiodavom, plaukai tiesiog skraidė į visas puses... Vis bandydavome išprašyti auklėtojų, kad nusivestų mus į žaidimų aikštelę. Jei nusivesdavo, žaidimai nesibaigdavo, kaip ir kovojimas dėl to, kas supsis ant vienų ar kitų sūpuoklių. Štai tomis dienomis pykdavome ir nenorėdavome eiti miegoti, nepaleisdavome mamai rankos ir žaisdavome pagalvių karus su draugais. O dabar...

 

Dabar einu į Mokslo ir menų mokyklą „Taškius“. Šie mokslo metai man yra šešti. Tai lyg šeštas laiptelis į viršų, tačiau šiomis dienomis nėra taip lengva kaip darželio laikais.

 

Žadintuvas suskamba po šešių penkiolika. „Ak, kodėl? Miegoti dabar reikia, ne ruoštis į mokyklą!“ kalba mano vidinis balsas. „Oi, dar į autobusą įlipti?..“

 

Dabar einu į šeštą klasę, kurioje kraunuosi didesnį žinių bagažą. Pasilikau „Taškiuje“ nuo pirmos klasės, nes tai nėra paprasta mokykla.

 

O kokie mokytojai čia dirba? Pirmiausia, mokytoja Aliona, ji yra pagrindinės mokyklos matematikos mokytoja, tiksliau pati geriausia mokytoja. Aliona turi tikrą dovaną mokyti vaikus. Kai pabaigiau pradinę mokyklą, matematikoje nieko nesupratau. O kai penktoje klasėje ji pradėjo mus mokyti, aš pagaliau pradėjau suprasti matematiką!

 

Kitas mokytojas Karolis, jis pradėjo mus mokyti tik šiais metais. Jis yra puikus anglų kalbos mokytojas. Man ši kalba niekada nebuvo problema, bet jis yra tikrai labai smagus, palaikantis, supratingas mokytojas. Svarbiausia, Karolio pamokos yra visada pateikiamos labai įdomiai, tai aš galiu pamatyti anglų kalbą kitu kampu.

 

Kaip aš nepaminėsiu mokytojos Lilijos, ji dėsto mums istoriją. Net ir aštuntą ryto jos pamokos visada gali tave prabudinti, jose būna daug juoko, įdomių temų ir svarbiausia įdomių namų darbų.

 

 

/Tekstas sukurtas Jaunųjų žurnalistų klube, vad. Erika Straigytė; teksto autorei 12 m./

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-09-27 18:14
 
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media