2022 m. gruodžio 4 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas :: Žurnalistų plunksna – Alytų garsinančiam plaukikui Sigitui Katkevičiui

2018-06-19
 
Sigitas Katkevičius

Sigitas Katkevičius

Lietuvos žurnalistų sąjungos Alytaus skyrius jau 24 -ą kartą išrinko Metų žmogų, kurį simboline auksine plunksna apdovanojo per miesto gimtadienio šventę, vykusią birželio viduryje. 
Alytaus žurnalistų apdovanojimas jau tapo Dzūkijos sostinės gimtadienio neatskiriama dalimi. Žurnalistai kiekvienais metais per Alytaus miesto gimtadienio šventę simboline auksine plunksna apdovanoja ir Metų žmogaus titulą suteikia iniciatyviems, kūrybingiems žmonėms, kurie garsina miestą.
2018 metais už Alytaus atstovavimą tarptautiniuose, pasauliniuose plaukimo turnyruose, žaidynėse ir čempionatuose, iškovotus aukso, sidabro, bronzos medalius, už daug kartų pagerintus Lietuvos plaukimo rekordus, už Alytaus miesto vardo garsinimą tarptautiniu ir pasauliniu mastu 2018-ųjų Metų žmogaus titulas suteiktas ir Auksine plunksna apdovanotas plaukikas ir gydytojas Sigitas Katkevičius.
Apdovanojimą įteikė Lietuvos žurnalistų sąjungos Alytaus skyriaus pirmininkė Alma Mosteikaitė ir sąjungos narys, „Alytaus naujienų" laikraščio redaktorius Romas Burba.

LŽS Alytaus skyriaus inf.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-06-19 12:24
 
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media