2022 m. sausio 17 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas :: Asociacija LATGA: Kviečiame dalyvauti konkursuose

2021-11-20
 
Mieli autoriai, kviečiame susipažinti su aktualiomis naujienomis - Kūrybinės veiklos fondo konkurso rezultatais ir atnaujinta Socialinio kultūrinio fondo konkurso tvarka. Taip pat kviečiame dalyvauti mūsų bičiulės LRT rengiamoje nacionalinėje „Eurovizijos" atrankoje bei vaizdo klipų konkurse „Klipvid".

Kūrybinės veiklos fondo finansavimo konkurso rezultatai. LATGA Taryba baigė skirstyti Kūrybinės veiklos fondo lėšas - beveik 170 tūkst. Eur - ir išdalijo dalinį finansavimą konkurse dalyvavusiems projektams. Iš viso buvo gauta 286 paraiškų, dalinis finansavimas skirtas 81 projektui. Plačiau apie konkursą ir jo rezultatus - Asociacijos LATGA svetainėje.

Socialinio kultūrinio fondo finansavimo konkursas (aktualu muzikos ir muzikos kūrinių tekstų autoriams). Šiame konkurse gali dalyvauti tik tie muzikos / muzikos kūrinių tekstų autoriai, kurie yra sutikę su 6 proc. nuskaitymais. Fonde sukaupta 74 887 Eur. Paraiškas prašome pildyti mūsų elektroninėje paraiškų sistemoje (https://pps.latga.lt/) iki lapkričio 30 d. (anksčiau buvo galima iki spalio 31 d.). Plačiau apie šį konkursą - asociacijos LATGA svetainėje.

Vaizdo klipų konkursas „Klipvid" (aktualu vaizdo klipų ir muzikos kūrinių autoriams). Šiemet LRT, konkursą rengianti kartu su asociacijomis LATGA ir AGATA, kviečia teikti vaizdo klipus penkioms nominacijoms: „Geriausias vaizdo klipas", „Geriausias režisierius", „Geriausia kinematografija", „Publikos simpatija" ir „Klipas, kviečiantis keistis". Muzikinių vaizdo klipų registracija vyksta nuo lapkričio 16 d. iki 2022 m. sausio 4 d. Prizinis fondas - 6500 eurų. Dalyvio anketą, konkurso taisykles bei aktualiausią informaciją apie KLIPVID konkursą rasite www.klipvid.lrt.lt.

Nacionalinė Eurovizijos atranka „Pabandom iš naujo" (aktualu muzikos kūrinių autoriams). Primename, kad iki lapkričio 25 d. dar galite teikti paraiškas dalyvauti LRT rengiamoje nacionalinėje „Eurovizijos" atrankoje ir pakovoti dėl teisės atstovauti Lietuvai šiame tarptautiniame konkurse 2022 m. LRT planuoja dalyviams išskirti iki 54 000 eurų, neįskaitant mokesčių, paramą - ši suma būtų padalyta maksimaliam 36 dalyvių skaičiui. Daugiau apie konkursą, taisykles ir paraiškų formas - asociacijos LATGA svetainėje.

VMI subsidijos savarankiškai dirbantiems autoriams. Jei 2020 m. vykdėte į ribojamų veiklų sąrašą įtrauktą individualią veiklą ir negavote vienkartinių negrąžintinų subsidijų veiklos likvidumui palaikyti pagal kvietimus, jūs ir vėl galite teikti paraiškas subsidijai gauti. Paskubėkite - paraišką pateikti galima tik iki š. m. lapkričio 22 d. per Mano VMI.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021-11-20 13:37
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media